המלצות

 

היי מאיר smile
חג שמח , מה שלומך ? 
התחלתי סופסוף לקרוא את הספר שלך שקניתי בשבוע הספר האחרון. באמת תענוג לקרוא על מישהו כמוך שמנוסה בתחום אותו אני לומד כבר שנתיים. במקצועי והשכלתי מהנדס תוכנה , נשוי עם ילד וגר אצל ההורים של אישתי בראשל"צ. כרגע עקב הון עצמי נמוך מתעסק בפורקס וברובוטים אוטומטיים - תחום מרתק ועולם מדהים למתכנתים. אין לי ספק שאת הספר שלך אסיים בחודש הקרוב , אני מאד אוהב לצטט ממנו ולסמן משפטי מפתח שמזדהה איתם כמו כל אחד שמנסה במעשי קוסמות ליצור מציאות שונה ממה שיש מסביב . 
מבקש להודות לך מראש , מכיוון שהתענוג אכן צרוף, אמליץ בשמחה על הספר לרבים מחבריי בפורומים של הסוחרים .
שנה טובה ופורייה ,
א. מ. 

 

מאיר שלום, לקח לי זמן לשכנע את עצמי לכתוב לך כי הרגשתי קצת שזה לא במקום אבל בסוף החלטתי שזה מספיק חשוב כדי שאני אכתוב. קוראים לי יוני. לפני חצי שנה בערך הלכתי עם אשתי לחפש לבן שלי ספר נחמד בסטימצקי בקניון באזור חיפה. כמו תמיד אני הולך אוטומטית לספרי לימוד המחשבים. באותו מדף, זרוק לו ספר עם עטיפה שחורה ואיש מחייך עם קרחת. שם הספר "הלוחש למניות". הספר זרוק במתחם שבכלל לא מדובר על כלכלה/ מניות. משום מה, השם תפס לי את העין והחלטתי לקרוא את התקציר. האמת , התלהבתי, מצאתי את עצמי יושב בסטימצקי בכיסאות של מתחם הילדים וקורא ספר על מניות. החלטתי לקנות ובמהלך שבועיים הבאים קראתי את הספר. למדתי הרבה מהספר ובימים אלו אני קורא אותו בפעם השנייה במקביל למסחר אמתי שאני מתנסה בו."

 

מאיר היקר, אני חייב להודות לך, היום סחרתי בדיוק 40 דקות ועשיתי רווח של 139$ ב-4 טריידים, כמובן שהמניות קצת עשו יותר אבל התחלתי ליישם קצת יותר את מה שכתוב בספר, הקטנת כמויות אחרי לקיחת רווחים, כניסה לריוורסלים(למרות שבד"כ הייתי נכנס לפריצות ושבירות) שוב אני חייב לך את תודתי! הספר משפר אותי מיום ליום, אני כבר בעמ' 272 והיום היה היום הכי רווחי שלי

 

גישה פרקטית ועניינית, מחדד לי את התאוריות שלמדתי בספרים קודמים (ארץ/חו"ל), שפה נוחה לקריאה והבנה, יופי של ספר. 

למאיר,

קניתי את הספר שלך בסטימצקי ואני קורא אותו בהתלהבות
עוד לא סיימתי אבל אני יכול להגיד שהוא חידד ולימד אותי כבר עכשיו הרבה דברים
קראתי ואני קורא הרבה ספרים על מסחר וזה 1 הטובים ביותר
רציתי להגיד תודה
ומקווה שנתראה בקורס הבא של הטופ טריידר
תודה 
עמיר 

בוקר טוב ושבוע טוב...
סליחה על ההפרעה אך מאוד חשוב לי לומר לך :    ת  ו  ד  ה  !
תודה רבה לך על מי שאתה  ותודה רבה לך על מה שאתה... בעיניי אין זה מובן מאיליו שבין עשרות העיסקאות , מאות האנשים , ואלפיי הנתונים שנימצאים מולך בכל דקה ודקה של מיסחר אינטנסיבי תמצא את הזמן לשאול אותי אם אני בסדר...מעטים מאוד האנשים שבכלל יעניין אותם נתון שולי
שכזה... אני יודע שזה ישמע לך מוזר אך אתה נוסך בי את הביטחון כי סוף סוף מצאתי את ייעודי..(נכון אני עדיין עושה שטויות אך אני סוחר פחות מחודש וכל עוד יש לי את הרצון כל מה שנשאר זה רק הלמידה שבעזרתך ובזכותך אני מאמין שאגיע רחוק!!)
אני מאחל לך שתגשים את כל משאלותך
עודד

 

רציתי להגיד לך שכבר התנסיתי ב"רואים 6:6" ושיטת "המגברים הטכניים" וגם שיטת "4 התרחישים" ופשוט גיליתי כל-כך הרבה סבלנות ועבודה נכונה ופשוט זה עובד. בשלושת הימים אחרונים אני יודע מה אני הולך לעשות ולא קופץ סתם למניה... מקווה שזה ימשיך אבל אני בטוח שזה ימשיך אם אני יעבוד נכון ולפי מה שלמדתי. ממש מרוצה מהקורס המתקדם "טופ-טריידר" ומקווה להתעסק רק בזה ולא בעוד דברים.

בתודה יוסי. 

למה לבחור בנו

למה לבחור בנו
    01
למה לבחור בנו 02    
למה לבחור בנו 03