הלוחש למניות - על הספר 

הלוחש למניות הוא ספר חובה לכל מי שרוצה להכיר את שוק ההון ולפעול כסוחר מניות עצמאי. הספר ינחה אותך צעד אחר צעד דרך יסודות השוק, ניתוח טכני, ניהול כספי, בחירת ברוקר ושיטות מסחר של מקצוענים. הספר נכתב בשפה פשוטה, קלה לקריאה ומתאימה גם לחסרי ידע וניסיון.  

 לחץ כאן לטעימת קריאה

 look inside

מה תלמדו בספר:

  • ▪ עקרונות היסוד של הבורסה ושוק המניות
  • ▪ ניתוח טכני למתחילים ומתקדמים
  • ▪ בחירת מניות מנצחות לטווחי זמן שונים
  • ▪ בחירת ברוקר, תוכנת מסחר ושימוש בתוכנה
  • ▪ שיטות המסחר של המקצוענים
  • ▪ שיטות ניהול כספי, התנהלות נפשית והעצמה אישית

 לחץ כאן לטעימת קריאה


לרכישה באמצעות כרטיס אשראי:

ניתן לשלם באמצעות כל סוגי כרטיסי האשראי, באופן מאובטח באמצעות PayPal

מחיר הספר בכריכה קשה: 128 ש"ח 99 ש"ח + 19 ש"ח למשלוח סה"כ 118 ש"ח.

 


ניתן לרכוש את הספר ברשתות סטימצקי וצומת ספרים במחיר של 128 ש"ח. 


אם יש לכם שאלה או בירור בנוגע לתוכן הספר או רכישתו, הנכם מוזמנים לשלוח מייל ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

 

 


 

קוראים כותבים: 

ל.ס.

"גישה פרקטית ועניינית, מחדד לי את התאוריות שלמדתי בספרים קודמים (ארץ/חו"ל), שפה נוחה לקריאה והבנה, יופי של ספר."

עמיר

"למאיר, קניתי את הספר שלך בסטימצקי ואני קורא אותו בהתלהבות. עוד לא סיימתי אבל אני יכול להגיד שהוא חידד ולימד אותי כבר עכשיו הרבה דברים.
קראתי ואני קורא הרבה ספרים על מסחר וזה 1 הטובים ביותר. רציתי להגיד תודה ומקווה שנתראה בקורס הבא של הטופ טריידר. תודה, עמיר "

יוני .ח.

"מאיר שלום, לקח לי זמן לשכנע את עצמי לכתוב לך כי הרגשתי קצת שזה לא במקום אבל בסוף החלטתי שזה מספיק חשוב כדי שאני אכתוב. קוראים לי יוני. לפני חצי שנה בערך הלכתי עם אשתי לחפש לבן שלי ספר נחמד בסטימצקי בקניון באזור חיפה. כמו תמיד אני הולך אוטומטית לספרי לימוד המחשבים. באותו מדף, זרוק לו ספר עם עטיפה שחורה ואיש מחייך עם קרחת. שם הספר "הלוחש למניות". הספר זרוק במתחם שבכלל לא מדובר על כלכלה/ מניותמשום מה, השם תפס לי את העין והחלטתי לקרוא את התקציר. האמת , התלהבתי, מצאתי את עצמי יושב בסטימצקי בכיסאות של מתחם הילדים וקורא ספר על מניות. החלטתי לקנות ובמהלך שבועיים הבאים קראתי את הספר. למדתי הרבה מהספר ובימים אלו אני קורא אותו בפעם השנייה במקביל למסחר אמתי שאני מתנסה בו."