פתיחת חשבון מסחר

בכדי לקנות ולמכור מניות יש לפתוח חשבון מסחר אצל ברוקר מקצועי המספק מערכות מסחר מסוג "גישה ישירה"

תוכנת המסחר היא הצינור המחבר את הסוחר אל השוק, את הקונה אל המוכר. התוכנה צריכה להיות מהירה, יעילה ואמינה. היא אינה חייבת להיות מתוחכמת יתר על המידה שכן תוכנות מסוג זה נוטות להיות אטיות ומסובכות להפעלה. ראיתם פעם 'קוקפיט' של נהג מרוצים? אם לא ראיתם, תתאכזבו מאד בפעם הראשונה שתראו. בדמיוננו נשמע כאילו נהג המרוצים זקוק לעמדת שליטה מתוחכמת עם שלל פתרונות אלקטרוניים וצעצועי נהיגה. בדיוק ההפך – נהג מרוצים זקוק למעט מאוד כלים. נהג מרוצים צריך מהירות, זריזות ואמינות. כך גם תוכנת מסחר. אל תחפשו צעצועי תוכנה מיותרים. אתם, בדיוק כמו נהג המרוצים, צריכים בסיס מהיר ואמין. בסופו של דבר כל תהליך המסחר מבוסס אך ורק על שלושה כפתורים - Buy, Sell, Short.

colmex pro small

התכונות הנדרשות מתוכנת המסחר:

  • התוכנה חייבת להיות מסוג "גישה ישירה" או Direct Access, המאפשרת לקנות ולמכור מניות בניתוב ישיר לכל יעד לפי בחירת הסוחר, או בעלת ניתוב אוטומטי יעיל.
  • התוכנה חייבת להיות תוכנה שמותקנת במחשב ולא תוכנת 'אונליין', שכן רק תוכנות מותקנות הן מהירות, אמינות וניתנות להגדרה אישית.
  • התוכנה חייבת להיות פשוטה וקלה לשימוש ובעלת יכולת להציג בו זמנית לפחות 20 גרפים שונים על פני מספר מסכים שונים.
  • התוכנה חייבת לאפשר צפייה על פני מספר צגים ויכולת "לשמור" את תצורת ההתקנה, כך שבכל פעם שתפתחו אותה מחדש, היא תחזור לתצורה רבת המסכים כפי שהגדרתם ושמרתם. 

לפרטים נוספים, מחירים ופתיחת חשבון – בקרו באתר www.colmex.com 

לקבלת מידע נוסף ועזרה בפתיחת חשבון, מלאו טופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם.